Elektrostymulator mięśni EMS SlimX model EMS01

Nowy produkt

Stymulator EMS mięśni brzucha oraz rąk i nóg

Konfiguracja może ulec zmianie bez ostrzeżenia

152,44 zł

202,44 zł

-50,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Elektrostymulator mięśni EMS SlimX model EMS01

Elektrostymulator mięśni EMS SlimX model EMS01

Stymulator EMS mięśni brzucha oraz rąk i nóg

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Elektrostymulator mięśni model EMS01


Elektrostymulator mięśni SlimX model EMS01 to urządzenie oparte na technologi elektrostymulacji EMS

Elektrostymulator mięśni SlimX EMS01 to przełomowe urządzenie kształtujące brzuch, działające w oparciu o specjalnie opracowaną technologię fal elektromagnetycznych EMS (elektryczna stymulacja mięśni). Technologia ta jest od lat wykorzystywana w ośrodkach medycyny sportowej i rehabilitacji. W fitnessie jest traktowana jako uzupełnienie konwencjonalnego treningu, w celu zwiększenia wydajności treningu mięśni.


Elektrostymulator EMS od SlimXTrening EMS z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśniowej to nowoczesna i efektywna forma treningu, sprawdzająca się w budowaniu kondycji, siły i utracie tkanki tłuszczowej. Sprawdź, jak wygląda trening EMS, jakie są jego zalety oraz jakich efektów można się spodziewać.


  Elektrostymulacja EMS
Na czym polega trening EMS?

Trening EMS (Electrical Muscle Stimulation) to trening z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśniowej.  Ćwiczenia wykonywane są w dopasowanym stroju, na który zakłada się specjalną kamizelkę, pas biodrowy oraz opaski na ramiona i uda, na których umieszczone zostały elektrody. Elektrody wytwarzają impulsy elektryczne i tym samym pobudzają mięśnie do pracy, również te położone w głębszych partiach ciała. Rodzaj i intensywność ćwiczeń wykonywanych podczas treningu dobierana jest indywidualnie w zależności od kondycji i celów treningowych osoby ćwiczącej.


EMS od SlimXElktrostymulator mięśni SlimXZalety treningu EMS

Jedną z największych zalet treningu EMS jest zwiększenie efektywności ćwiczeń i skrócenie czasu treningu. Jedna sesja treningowa powinna trwać ok. 20 minut, a optymalna częstotliwość treningów wynosi 1-2 razy w tygodniu. Wykorzystanie stymulacji mięśni impulsami prądu stałego i zmiennego o różnej częstotliwości, pozwala zastąpić godziny spędzone na siłowni i umożliwia poprawę sylwetki przy maksymalnej oszczędności czasu. Trening EMS wyzwala średnio 150 razy więcej skurczów mięśni niż trening konwencjonalny i pozwala spalić nawet 1200 kcal, dzięki czemu utrata wagi następuje aż trzy razy szybciej niż podczas tradycyjnej formy treningu. Pierwsze rezultaty widoczne są już po 4-6 sesjach treningowych.
Elektrostymulator EMS SlimX dla kobiety i mężczyzny.Trening EMS efekty

Efekty treningów EMS zależą w znacznej mierze od założonych celów, bo to pod nie dobierane są konkretne ćwiczenia wykonywane w czasie sesji. Nie mniej jednak, wśród efektów jakie daje trening z zastosowaniem elektrostymulacji mięśniowej wymienić należy:

 • - redukcję tkanki tłuszczowej,
 • - poprawę wydolności fizycznej,
 • - wzmocnienie mięśni,
 • - ujędrnienie skóry,
 • - redukcję cellulitu,
 • - zmniejszenie bólu pleców.

Co ważne, dzięki treningom EMS efekty te możemy uzyskać w czasie kilka razy krótszym, niż podczas tradycyjnego treningu na siłowni.


Elektrostymulacja EMS na odchudzanie dla kobietZestaw zawiera

 • - 3 sztuki paneli sterujących (nie zawiera baterii)
 • - Jeden pad w kształcie motyla na brzuch
 • - 2 opaski dla mięśni rąk i nóg
 • - Instrukcja obsługi
Oceń 
2018-10-22

EMS

To działa. Niesamowite. Polecam

  Oceń 
  2018-03-14

  EMS

  Widziałam stymulator na siłowni. Co prawda było tam wiele elektrod jednocześnie ale cena za godzinę - masakra. Kupiłam ten aparat. Jest OK. Jest łatwy w użyciu, możemy spokojnie wykonywać ćwiczenia w domu. Polecam

   Napisz swoją opinię!

   Napisz recenzję

   Elektrostymulator mięśni EMS SlimX model EMS01

   Elektrostymulator mięśni EMS SlimX model EMS01

   Stymulator EMS mięśni brzucha oraz rąk i nóg

   Podobne produkty