Wydarzenia:

Za nami Targi dotyczące technologi inteligentnego miasta Smart City Expo Poland. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za odwiedzenie naszego stoiska.  Podczas tego wydarzenia miała miejsce premiera naszego nowego pojazdu Velex Keeper, który przypadł do  gustu wielu uczestnikom. Cieszymy się że mogliśmy dostarczyć Wam wielu wrażeń z jazdy. 

 

NASZA FIRMA ZOSTAŁA ZAPROSZONA PRZEZ URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO NA SPOTKANIE EKSPERTÓW BRANŻY AUTOMOTIVE REGIONALNEGO TRÓJKĄTA WEIMARSKIEGO W AMIEN WE FRANCJI W DNIACH 22-24.X.2022. DEBATY KONCENTROWAŁY SIĘ WOKÓŁ ELEKTROMOBILNOŚCI, A  BRALI W NIEJ UDZIAŁ EKSPERCI Z POLSKI, NIEMIEC I FRANCJI. MOGLIŚMY PODZIELIĆ SIĘ DOŚWIADCZENIAMI, KTÓRE ZDOBYLIŚMY KONSTRUUJĄC POJAZDY ELEKTRYCZNE MARKI VELEX.

Cieszymy się że mimo opóźnienia udało się zorganizować wystawę Expo 2020 w Dubaju. Mieliśmy okazję promować polską halę, budzącą niemałe zainteresowanie zwiedzających, z  których większość miała okazję zapoznać się z ofertą marki BMF. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich odwiedzających, jak również obsługę polskiej hali.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KTÓRZY ODWIEDZILI NASZE STOISKO NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH MASZYNOWYCH, W BRNIE KTÓRE ODBYŁY SIĘ W DNIACH 8-11 GRUDNIA 2021 R.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie Nas na targach ELECTRONICS SHOW 2019 r. w Nadarzynie pod Warszawą

Międzynarodowe Targi elektroniki użytkowej ELECTRONICS SHOW 2018

Targi ELECTRONICS SHOW 2018
Zapraszamy wszystkich na Międzynarodowe Targi elektroniki użytkowej ELECTRONICS SHOW 2018 które odbędą się w dniach 13-15 kwietnia 2018 roku w miejscowości Nadarzyn. Na targach będzie zobaczyć najnowsze pojazdy elektryczne marki VELEX oraz kilka z nich przetestować.


Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne WARSAW MOTO SHOW 2017

Targi WARSAW MOTO SHOW 2017
W dniach 27 - 29 października na naszym stoisku w hali E można było obejrzeć premierową prezentację najnowszych produktów w kategorii pojazdów marki VELEX. Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy trójkołowy pojazd elektryczny VELEX TRIKE oraz hulajnogę VELEX CITIS w wersji COMFORT.

X Targi Motoryzacyjne w Częstochowie  2017

X Targi Motoryzacyjne 2017
Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko na X Targach Motoryzacyjnych w Częstochowie. W każdym dniu odbywał się konkursu RACING VELEX. Dziękujemy uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom. Zapraszamy na kolejną taką imprezę.

Zapraszamy na filmową relację z targów.

Moto częstochowa_1.JPG

Międzynarodowe Targi Lotnictwa Lekkiego PARARUDNIKI 2017

Pararudniki 2017
Zapraszamy wszystkich na Międzynarodowe Targi Lotnictwa Lekkiego PARARUDNIKI 2017, które odbędą się w dniach 27-28 maja 2017 roku w miejscowości Rudniki koło Częstochowy. Na targach będzie można testować wszystkie pojazdy marki VELEX.

WARSAW BIKE SHOW WEEK 2017

WARSAW BIKE SHOW WEEK 2017
Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko na targi WARSAW BIKE SHOW / GO ACTIVE SHOW - w dniach 21 - 23 kwietnia 2017 roku w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn. Było nam bardzo miło zaprezentować pojazdy marki VELEX.

Zapraszamy na filmową relację z targów.

Moto częstochowa_1.JPG

XII Konferencja Naukowa "Multimedia w Biznesie i Zarządzaniu" 2017

Pararudniki 2017
ZAPRASZAMY zapraszamy do wzięcia udziału w XII Konferencji Naukowej "MULTIMEDIA W BIZNESIE I ZARZĄDZANIU", która odbędzie się w Kompleksie Pałacowo-Parkowym w Koszęcinie w dniach 22-24 marca 2017 r.  Organizatorami konferencji są:  Instytut Informacyjnych Systemów Zarządzania Politechniki Częstochowskiej oraz Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa Oddział w Częstochowie.
Podczas konferencji będzie można obejrzeć i przetestować najnowsze pojazdy elektryczne marki VELEX.

Wasaw Industry Week 2016

VELEX na WASAW INDUSTRY WEEK 2016

ZAPRASZAMY na TARGI INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ PRZEMYSŁOWYCH - w dniach 7 - 9 Listopada 2016 roku w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn. Nasze stoisko numer C22 mieści się w Hali F.

Męska Rzecz 2016

X Targi Motoryzacyjne 2017
Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko na największej imprezie dla mężczyzn organizowanej w Polsce..
Zapraszamy powtórnie na następną edycję.

Zapraszamy na filmową relację z targów.

Moto częstochowa_1.JPG

Targi MOBILITY DAYS 2016

Pararudniki 2017
W dniach 21-22 października zapraszamy na targi MOBILITY DAYS 2016. Na tym evencie zaprezentujemy najnowsza hulajnogę elektryczną VELEX CITIS CS1. Będzie również konkurs "RACING VELEX" z nagrodami. Zapraszamy na nasze stoisko numer B54.


Międzynarodowe Targi Ratownictwa i Bezpieczeństwa Publicznego 2016

MIĘDZYNARODOWE TARGI RATOWNICTWA I BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO 2016
Zapraszamy w dniach 2-4 czerwca 2016 do Nadarzyna pod Warszawą na targi World Rescue Services & Public Safety (PTAK WARSAW EXPO Al. Katowicka 62, Nadarzyn 05-830 stoisko 128).

IV Targi Logistyki Służb Mundurowych 2016

VELEX na targach Logistyki Służb Mundurowych

W dniach 10-11 maja 2016 w Łodzi odbyły się IV Targi Logistyki Służb Mundurowych (Hala Expo Łódź al. Politechniki 4). Na imprezie pokazaliśmy najnowsze rozwiązania między innymi w dziedzinie pojazdów marki VELEX. Pojazd elektryczny VELEX OFF-ROAD X1 w konkursie LIDER ZAOPATRZENIA SŁUŻB MUNDUROWYCH otrzymał wyróżnienie w kategorii "WDROŻONY PRODUKT, USŁUGA LUB TECHNOLOGIA"

Międzynarodowe Targi Turystyki Globalnie 2015

VELEX na targach turystycznych Globalnie 2015
Na Katowickich targach GLOBalnie 2015 w dniach 27-29 marca zaprezentowaliśmy całą rodzinę pojazdów elektrycznych VELEX. Rynek turystyczny bardzo pozytywnie przyjął pojazdy marki VELEX. Wykorzystywane są najczęściej do zwiedzania dużych obszarów lub jako atrakcja na zjazdach firmowych lub szkoleniowych. Rynek turystyki w Polsce szybko rozwija się właśnie w tym kierunku.
Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko na targach GLOBalnie 2015.

Targi EUROPOLTECH 2015

Europoltech 2015
Na Warszawskich targach EUROPOLTECH 2015 w dniach 15-17 kwietnia zaprezentowaliśmy całą rodzinę pojazdów elektrycznych VELEX. Były również prezentowane nowości oraz przykłady różnego wyposażenia dostosowujące pojazd do różnych zastosowań. Pokazaliśmy również wiele akcesoriów przydatnych użytkownikom VELEX'ów. Najnowsza wersja pojazdu VELEX OFF-ROAD otrzymała nominację do tytułu SUPERNOWOCZESNY 2015.

Zapraszamy na filmową relację z targów.

EUROPOLTECH 2015

Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko na targach EUROPOLTECH 2015XI MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI "MULTIMEDIA W BIZNESIE I ZARZĄDZANIA


XI MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI "MULTIMEDIA W BIZNESIE I ZARZĄDZANI

26 marca wzięliśmy udział XI Międzynarodowej Konferencji "Multimedia w Biznesie i Zarządzaniu" gdzie mieliśmy wygłosić prelekcję na temat oferowanych przez nas produktach. Uczestnicy z nieukrywanym podziwem zapoznali się z naszą ofertą jak i rozwiązaniami technicznymi. Wszyscy biorący udział w konferencji mogli skorzystać z jazdy próbnej pojazdami VELEX.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie na konferencję

Jurajski Produkt Roku 2014

Jurajski Produkt Roku 2014
W  kategorii produkt w dziedzinie ekologii pierwszą nagrodę otrzymała  firma BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego za indywidualny  pojazd elektryczny dwukołowy samopoziomujący VELEX.
Konkurs jest cyklicznie organizowany przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie. Ideą Konkursu jest promocja i wyróżnienie najlepszych oraz najbardziej unikatowych produktów i usług z regionu. Zgłoszone do konkursu produkty powinny się odznaczać wysoką estetyką, nowoczesną technologią, innowacyjnością, transferem wiedzy i technologii, a także wyróżniać pod względem funkcjonalności i jakości wykonania. Pierwsze miejsce w konkursie jest dla firmy BMF doskonałą szansą na dotarcie z własnym wyrobem, czyli pojazdem elektrycznym VELEX, do szerokiego  grona odbiorców. Odznaczenie nagrodą „Jurajski Produkt Roku” świadczy o prestiżu i wpływa pozytywnie na wizerunek przedsiębiorstwa, bowiem Logo konkursu „Jurajski Produkt Roku” jest rozpoznawalne nie tylko na rynku lokalnym, krajowym, ale również zagranicznym. Firma BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu  Mobilnego, jako laureat Konkursu, ma możliwość startu bez opłat  rejestracyjnych w konkursie "Teraz Polska".